Podlaskie AGRO

Aktualności

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach

pieczatka

Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach
Rozpoczyna się sezon ogrodniczy. Chcesz zadbać o swój ogród po zimie i szukasz unikalnych nasadzeń? Interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w budownictwie wiejskim? Przyjedź do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze, Podlaskie Targi Odnawialnych Źródeł Energii i Budownictwa Wiejskiego. Na osoby, które odwiedzą 9-10 kwietnia tereny wystawowe PODR Szepietowo czeka wiele atrakcji.

Nie tylko zakupy i miło spędzony czas ale także szeroka oferta sprzedażowa i edukacyjna.
Jak co roku oprócz możliwości zapoznania się z ofertą handlową wystawców, można będzie wzbogacić swoją wiedzę dzięki poradom udzielanym przez sprzedawców i specjalistów PODR Szepietowo. Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa konkursy i pokazy wyrabiania ozdób wielkanocnych.  Wszystko po to, aby rozpoczęcie sezonu wystawowego w Szepietowie upłynęło w miłej atmosferze. Wiosenne Targi Ogrodnicze to okazja dla wszystkich miłośników pracy w sadzie i ogrodzie, do zapoznania się z nowymi trendami panującymi w ogrodnictwie, czy też zrobienia zakupów na rozpoczynający się sezon. W programie przewidziano również interesujące wykłady i konferencje np.: „Prowadzenie księgowości KGW w „Nowym Ładzie” i  „Aktualne wyzwania w gospodarce pasiecznej”. Swoje stoiska zaprezentują instytucje wspierające rolnictwo.
Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, degustacja serów wytwarzanych w przetwórni PODR Szepietowo, pokaz królików rasowych – to tylko namiastka tego co dla Was przygotowaliśmy.
Koniecznie odwiedź Szepietowo 9-10 kwietnia, więcej na stronie www.odr.pl oraz na portalu społecznościowym FB.
Zapraszamy serdecznie
Wszystkie drogi prowadzą do Szepietowa

 

 

WTO plakat zmniejszony

Jesteś tutaj: Strona główna Artykuły Aktualności Spotkajmy się w Szepietowie na Wiosennych Targach