Podlaskie AGRO

Maszyny

Kubota M7001 - Więcej mocy

Kubota M7001 Kubota to producent ciągników rolniczych, który jest obecny na polskim rynku od 2004 roku. Japońska marka bardzo szybko zdobyła stałe miejsce w czołówce najpopularniejszych producentów ciągników rolniczych na polskim rynku. Maszyny Kuboty są cenione przez użytkowników przede wszystkim za ich zwrotność i japońską niezawodność. Wprowadzając na rynek nową serię ciągników rolniczych – M7001, Kubota wchodzi w segment maszyn dużej mocy. Na temat nowej serii M7001 rozmawiamy z przedstawicielem firmy Kubota – Grzegorzem Czerwiakiem.

Czytaj więcej...

Farmtrac w kolorze

farmtrac1Ciągniki marki Farmtrac dotychczas kojarzone były z niebieskim kolorem. Jeśli ktoś chciał mieć maszynę o innej barwie – musiał składać indywidualne zamówienie. Teraz gama kolorowych Farmtrac-ów jest dostępne dla wszystkich.

Czytaj więcej...

Japońska perfekcja na polach

Komatsu1Oferta japońskiej firmy Komatsu zostanie poszerzona o maszyny dedykowane dla rolnictwa. Są to: koparko-ładowarki, mini-koparki i ładowarki kołowe – z dużą łyżką na rolniczych oponach.

Czytaj więcej...

Dla ciągników było... z górki

farmtracW dobrych humorach ubiegły rok podsumowali przedstawiciele producentów i sprzedawców ciągników rolniczych. To był dla nich naprawdę udany okres. Według danych z firmy Martin & Jacob, rynek nowych ciągników w Polsce urósł w porównaniu z rokiem 2010 o 18,5% i zamknął się liczbą 17035 sztuk. 

Czytaj więcej...

To nie jest grząska sprawa

przyczepapronaruO problemach związanych z koszeniem łąk bagiennych dyskutowali w Białowieży dyrektorzy parków narodowych, naukowcy, ekolodzy i samorządowcy. Szacuje się, że na samym Podlasiu tego typu teren obejmuje powierzchnię nawet 40 tys. ha. Uczestnicy forum wspólnie szukali rozwiązania tego problemu, w sukurs przyszła im firma Pronar.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna Artykuły Maszyny