Podlaskie AGRO

Ofensywa modelowa Toyoty

Do wyboru do koloru


toyota avensisPod koniec ubiegłego roku w salonach samochodowych zadebiutowała Toyota Yaris. W lutym br. zaprezentowano odświeżoną wersję Toyoty Avensis. Przed paroma tygodniami wprowadzono natomiast linię aut o nazwie Sprint. Taki ogrom wydarzeń w przeciągu kilku miesięcy to pomysł japońskiego koncernu na pozyskanie zupełnie nowych klientów.

Czytaj więcej...

Kompaktowy SUV Opla

Dawka energii

opel mokkaW marcu w Genewie mogliśmy obserwować debiut Opla Mokki - nowego, niewielkiego SUVa. Dynamika jazdy w tym modelu została dostosowana do potrzeb życia w mieście przy zachowaniu wszystkich zalet samochodu przeznaczonego do jazdy terenowej Jest to pierwszy, stworzony przez niemieckiego producenta, znaczący pojazd w klasie subcompact.

 

Czytaj więcej...

Debiut Chevroleta Malibu

Amerykański sedan


chevrolet malibuTypowy nabywca sedana tej wielkości oczekuje od swojego samochodu jakości, niezawodności i trwałości. Kupując Malibu, klient otrzyma interesujący, o ekspresyjnym wyglądzie i komfortowym wyposażeniu samochód. Ponadto konstrukcja nadwozia auta zawiera cząstkę struktury swoich braci, Camaro i Corvette, dzięki czemu wnosi do segmentu rodzinnych sedanów sportowy akcent.

Czytaj więcej...

Hyundai coraz popularniejszy

Z bogatym wyposażeniem

hyundai i30Hyundai to obecnie jeden z najlepiej rozwijających się koncernów na świecie. Samochody produkowane w czeskich Noszowicach coraz chętniej kupowane są przez Europejczyków. Jest to jednocześnie wynik podniesienia standardów wykończenia, jakości wykonania oraz bardzo skutecznego programu gwarancyjnego 5-Year Triple Care, czyli tłumacząc z angielskiego 5-letnia potrójna gwarancja.

Czytaj więcej...

Profesjonalne auta Fiata

Wygodny transport towarów

FP Ducato 01 articlePoczątek lata to bardzo dobry czas na zakup lekkiego samochodu dostawczego. Skąd taki wniosek? Wszystkie parametry i osiągi techniczne jesteśmy w stanie sprawdzić bez różnicy na porę roku. Jednakże tylko wczesnym latem można dobrać idealne opcje wyposażenia wnętrza, takie jak elektrycznie otwierane szyby, klimatyzację, systemy audio, czy szyby antyrefleksyjne.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna Rolnictwo na kołach